Overview

Witamy w BenQ Corporation - wiodącym na świecie dostawcy technologii i rozwiązań powszechnego użytku, którego podstawą jest korporacyjna wizja "Bringing Enjoyment 'N' Quality to life" -"Doskonalenia jakości życia" w celu podniesienia i wzbogacenia aspektów życia najważniejszych dla współczesnych ludzi - stylu życia, biznesu, opieki zdrowotnej i edukacji.


Wyznaczony przez wyjątkową filozofię “Because it matters” -"Ponieważ to ma znaczenie", BenQ zobowiązuje się do tego, aby dziś ludzie mogli żyć lepiej, zwiększać wydajność, czuć się zdrowiej i powiększać wiedzę, dzięki napędzanym przez ludzi produktom, usługom i rozwiązaniom opartym na innowacjach. Przesłanie to, jako podstawa naszej działalności, istnieje aby poprawić doświadczenie życia w każdym aspekcie, leży u podstaw rozwoju naszego produktu, modelu biznesowego, partnerstwa i kultury korporacyjnej. To także inspiruje naszych oddanych pracowników i kieruje nas w stronę globalnego obywatelstwa.


Ponieważ ma to znaczenie, firma BenQ nadal będzie wykorzystywać znaczne zasoby i sprawdzoną wiedzę w zakresie projektowania produktów, wyświetlaczy, rozwiązań mobilnych i technologii konwergencji sieci z nadzieją na zachwycenie świata, oferując szeroką gamę produktów, usług i rozwiązań: projektory cyfrowe, profesjonalne monitory, interaktywne wyświetlacze wielkoformatowe, rozwiązania wyświetlaczy, mobilne urządzenia komputerowe i rozwiązania oświetleniowe LED.