Turniej ZOWIE FIGHTER na Good Game Expo 2017

2 czerwca br. o godzinie 12:00 startuje Turniej ZOWIE FIGHTER w Street Fighter V w ramach Fighting Games Challenge 2K17 na Good Game Expo. Dwóch najlepszych graczy wyjedzie na Europejskie finały do Paryża, w puli nagród jest również 2200 zł w gotówce.

ZOWIE FIGHTER

Uczestnikami turnieju mogą być osoby pełnoletnie i posiadające polskie obywatelstwo.

Rejestracja uczestników na stronie www.fgchallenge.com   tylko do 19 maja br.
lub do wyczerpania puli. Pełny regulamin: https://1drv.ms/b/s!AhsKpx_RFI1KlyO9qQilq66SH44Z 
Finały odbędą się w niedzielę 4 czerwca na głównej scenie Fighting Games Challenge. 


Street Fighter V czyli jedna z najsłynniejszych bijatyk w świecie gier na konsolach PS4 w Polsce ma imponujące grono entuzjastów, którzy mogą spróbować swoich sił w turnieju, powalczyć o atrakcyjne nagrody i udział w Europejskich Finałach w Paryżu, które odbędą się pod koniec czerwca br. Turniejowe walki odbywać się będą twarzą, a w zasadzie… monitor w monitor BenQ ZOWIE RL2460, który ma zero lagów (opóżnień) i 

oferuje unikalną możliwość podłączenia monitora do drugiego monitora (gniazdo HDMI out). Stanowisko do walki to w efekcie dwa monitory RL2460 podłączone do konsoli PS4. Platformę do gry zapewnia organizator, uczestnicy korzystają z własnych dżojstików czy padów ale wyłącznie przewodowych. 
Żeby wziąć udział w eliminacjach trzeba się zarejestrować na stronie www.fgchallenge.com . Rejestracja trwa do wyczerpania puli uczestników i nie dłużej niż do godziny 24:00 w piątek 19 maja br. Uczestnikami mogą być tylko osoby pełnoletnie i mające polskie obywatelstwo.

Turniej rozpoczyna się w piątek 2 czerwca br. o godzinie 12:00 na Good Game Expo w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie koło Warszawy. Pojedynki finałowe i wręczenie nagród odbędą się w niedzielę 4 czerwca br.

Dla zwycięzców przewidziano nagrody pieniężne:

·         1 miejsce: 1000 zł w gotówce

·         2 miejsce: 700 zł w gotówce

·         3 miejsce: 500 zł w gotówce

Oraz dodatkowo:

·         Za 1 miejsce: Wyjazd do Paryża na Europejskie Finały ZOWIE FIGHTER (dla jednej osoby)

·         Za 2 miejsce: Wyjazd do Paryża na Europejskie Finały ZOWIE FIGHTER (dla jednej osoby)

Firma BenQ Europe B.V.. organizuje wyjazd oraz pokrywa koszty przelotu i pobytu na paryskich eliminacjach.

Pełny regulamin turnieju: https://1drv.ms/b/s!AhsKpx_RFI1KlyO9qQilq66SH44Z 


main01

RL2460 Każdy szczegół Monitorów z Serii RL został tak zaprojektowany i dostrojony, aby poczuć wyjątkowe doświadczenia gry konsoli e-sportowych. Seria Zowie RL została pozytywnie przyjęta na całym świecie przez większość profesjonalnych graczy, zmagających się na wielu turniejach e-sportowych. Dzięki Twojej wytrwałości i poświęceniu, teraz wyposażony w nowy monitor serii RL, będziesz mógł wygrać z każdym na dowolnej konsoli. (Kompatybilny z: PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One, Wii i Wii U. Monitory Serii RL mogą również być podłączone do komputera).