Wyślij do nas e-mail

Typ zapytania:
Product Information
Linia produktowa *
Model *
Data zakupu *
Numer seryjny *
Prosimy o wpisanie numeru seryjnego produktu
In case of queries related to Service & Warranty or Technical Support, kindly visit respective categories above.
Opis problemu
Proszę o krótki opis tamatu zgłoszenia w polu "temat"
Temat *
Szczegółowy opis sprawy *
Dowód Zakupu
Wybierz
Proszę dołączyć brakujący dokument w celu wykonania bezpłatnej naprawy. W przypadku braku dokumentu zakupu potwierdzającego okres gwarancyjny firma BenQ może zaproponować tylko naprawę odpłatną urządzenia
The following file(s) has been attached :
Załączniki
Maksymalna objętość plików nie może być większa niż 2 MB, wybierz format załącznika TXT, PDF, JPG, PNG. Aby załączyć plik kliknij przycisk "przeglądaj" i wybierz plik jako załącznik.
Wybierz
The following file(s) has been attached :
Numer sprawy - RMA
Jeśli posiadasz numer sprawy nadany przez Dział Obsługi Klienta BenQ, prosimy o wpisanie numeru RMA.
Numer RMA
Dane osobowe
Rodzaj firmy *
Imię *
Nazwisko *
Adres e-mail *
Numer telefonu *
Numer faksu
Kraj *
Główny adres
Wiersz adresu 1 *
Wiersz adresu 2
Kod pocztowy *
Miasto *
Adres do wysyłki
Wiersz adresu 1 *
Wiersz adresu 2
Kod pocztowy *
Miasto *
Wpisz poprawny kod captcha *    
Po przesłaniu tego formularza, kiedy Twoje zapytanie zostanie już zarejestrowane, nasz system automatycznie wyśle wiadomość e-mail z potwierdzeniem oraz numerem zgłoszenia. Upewnij się, że adres e-mail "noreply@benq.eu" jest dozwolony w każdym programie do filtrowania poczty e-mail / blokowania spamu, z którego możesz korzystać.

Jeśli nie otrzymasz wiadomości e-mail z potwierdzeniem przez ponad godzinę, zadzwoń do pomocy BenQ na numer kontaktowy podany na naszej stronie internetowej pod adresem Support / Call Us. Proszę nie przesyłać formularza ponownie.

Przesyłając formularz, oświadczasz i gwarantujesz, że jesteś prawowitym właścicielem przekazanych przez siebie informacji lub masz upoważnienie do przekazania tych informacji. Zgadzasz się, że BenQ może zachować informacje dostarczone przez Ciebie przez czas nieokreślony, o ile nie zażądasz inaczej. Ponadto zgadzasz się :

1. Otrzymać telefon i e-mail od BenQ, aby spełnić Twoje konkretne prośby.
2. Na nawiązanie kontaktu wyłącznie w celu personalizacji i ulepszenia usług, takich jak spotkania na miejscu, ankieta serwisowa i inne powiązane działania serwisowe
3. BenQ posiada upoważnione strony trzecie do przetwarzania Twoich danych wyłącznie w celu spełnienia Twoich konkretnych wymagań.

Zapewniamy, że masz kontrolę nad Twoimi danymi. Jeśli chciałbyś, aby Twoje dane zostały usunięte z naszego rejestru lub chciałbyś otrzymać kopię dostarczonych przez Ciebie informacji, wyślij prośbę za pośrednictwem powyższego formularza.
Prześlij